Apie viešbutį

Kūno ir sielos terapijai – viešbutis „Violeta“ ant Nemuno upės kranto Druskininkuose

Siūlome šiltą vasaros rytą su puodeliu kavos pasitikti terasoje ant Nemuno upės kranto po kvapniomis liepomis arba šaltuoju metų laiku - žiemos sode, spragsint židiniui ir mėgautis ramybe, kamerine aplinka, supančiu vaizdingu kraštovaizdžiu.

Jaukus 4 žvaigždučių 40 vietų viešbutis „Violeta“, įsikūręs ant Nemuno upės kranto, nė kiek nepanašus į triukšmingus turistų pilnus svečių namus. Elegantiškai ir komfortiškai įrengtų kambarių langai žvelgia į Nemuno upės pakrantės vingį. Bene skaniausi restorano patiekalai kurorte. Gausus kvalifikuotų SPA procedūrų asortimentas

Viešbutis siūlo poilsio kompleksus -  „Romantiškas poilsis“, „Medaus palaima“, 5 dienų kompleksą „Kūno atgaiva sveikatai, energijai ir grožiui“, ,,Rožių palaima“.

Viešbutyje „Violeta“ galima atsipalaiduoti sūkurinėje mineralizuoto vandens baseinėlyje, o sveikatinimo ir grožio centre  – pasimėgauti teikiamomis SPA procedūromis, masažais.

Kartu siūlome Draugystės sanatorijoje ypač vertingas ir veiksmingas gydymo procedūras – mineralines sūrymo vonias iš giliausio ir sūringiausio gręžinio Druskininkuose, gydomojo purvo, kitų įvairių sveikatos stiprinimo ir 30 grožio procedūrų programų.

Tai populiari vieta organizuoti seminarus, konferencijas ir šventes. Viešbutyje viešėjo Lietuvos, Lenkijos, Estijos, Slovakijos prezidentai bei Europos ambasadoriai.

Maloniai kviečiame atvykti!

galerija

Turite klausimų? Susisiekite su mumis parašydami mums žinutę